HOMEE CONCEPT

EMILIA GNIADEK

Konsultacje online

ANALIZA POTRZEB

Na początku poproszę Cię o przesłanie informacji dot. Twojego wnętrza (rzut, zdjęcia, inspiracje itp.). Poproszę Cię również o przesłanie listy pytań i tematów, które chcesz ze mną omówić. Dzięki temu w pełni wykorzystamy czas naszego spotkania.

Przed spotkaniem otrzymasz ode mnie zaproszenie na adres mailowy do naszej rozmowy na platformie Google Meet (nie trzeba się nigdzie logować ani nic instalować). 

SPOTKANIE ONLINE

W ciągu spotkania omówimy układ funkcjonalny Twojej nieruchomości oraz Twoje wątpliwości i problemy. Zaproponuję rozwiązania dostosowane do twoich potrzeb i możliwości.

PODSUMOWANIE

W ciągu 2 dni otrzymasz podsumowanie naszej rozmowy na maila. Całość opracowania otrzymasz w formacie PDF, dzięki czemu w łatwy sposób powrócisz do nich kiedy zajdzie taka potrzeba. Plik będzie zawierał podsumowanie rozmowy w formie tekstu, dodatkowe uwagi oraz wypracowany układ funkcjonalny w formie rzutu 2D z wymiarami.


  • USTALENIE Z INWESTOREM POTRZEB I WYMAGAŃ DOTYCZĄCYCH FUNKCJI I ESTETYKI WNĘTRZA 

  • SPOTKANIE Z ARCHITEKTEM ZA POŚREDNICTWEM PLATFORMY GOOGLE MEET

  • OMÓWIENIE UKŁADU FUNKCJONALNEGO WYBRANEJ NIERUCHOMOŚCI ORAZ WĄTPLIWOŚCI I PROBLEMÓW INWESTORA. KONSULTACJE MOGĄ DOTYCZYĆ WYBRANEGO PRZEZ INWESTORA TEMATU (NP. ROZPLANOWANIE ELEKTRYKI ORAZ PUNKTÓW WOD-KAN, OMÓWIENIE I WYPRACOWANIE NAJLEPSZEGO UKŁADU FUNKCJONALNEGO, SPRAWDZENIE NIERUCHOMOŚCI, KTÓRĄ INWESTOR PLANUJE NABYĆ NA PODSTAWIE RZUTU OD DEWELOPERA 

  • PODSUMOWANIE KONSULTACJI W FORMACIE PDF. PLIK BĘDZIE ZAWIERAŁ PODSUMOWANIE ROZMOWY W FORMIE TEKSTU, DODATKOWYCH UWAG ORAZ WYPRACOWANYCH UKŁADÓW FUNKCJONALNYCH W FORMIE RZUTU 2D


440 zł